В Абрикосівці вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 14.02.2020 14:37

Фото без опису13 лютого в приміщенні Абрикосівського старостинського округу відбувся тематичний вечір до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав "Цей довічний біль Афганістан".

На заході були присутні ветерани афганської війни, працівники старостинського округу, працівники Великокопанівських сільських бібліотек. Зі словами привітань та подяки до ветеранів Афганістану від імені сільського голови Костенко Валентини Дмитрівни, звернулася в.о. старости  селища Абрикосівка Тимчак Любов Андріївна.

Працівники Великокопанівської сільської бібліотеки Самойлова Наталя Миколаївна, Нікітіна Інна Миколаївна презентували авторську короткометражну документальну стрічку " Афганістан: крізь біль і сум", про загиблих воїнів - афганців нашої громади присвячений: Кононенко Олексію Євгеновичу, Андреєву Миколі Миколайовичу, Сущу Павлу Васильовичу.   Присутні вшанували всіх загиблих та померлих хвилиною мовчання.