Теплом та щирими емоціями привітали сімейні дуети-аматори добросільських жінок зі святом весни

Дата: 10.03.2020 14:00

Перше слово людини – мама. Її голос - наймиліший. Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла, мама дала життя, можливість з'явитися на цей світ, побачити сонце на небі, пробігтися зеленою травою, проявити себе в цьому світі.

Про це добре знають і пам'ятають творчі колективи Добросільського СК. Напередодні 8 Березня у сільському клубі відбувся святковий концерт «Жінка – найчарівніше творіння Землі».

На святі панував радісний, сімейний піднесений настрій, нотки весняного тепла, любові до мами, почуття поваги та шанування до своєї родини. На святі було представлено багато сімейних дуетів, які додали тепла і щирі емоції глядачам.

З привітаннями та побажаннями завітала сільський голова Валентина Дмитрівна Костенко, подарувавши тепле слово і «весну» кожній присутній жінці.

Ми створили атмосферу свята, щоб ви любі жінки забули про негаразди, проблеми і турботи, і відчули подих весни.

Катерина Пономаренко, директорка Добросільського сільського клубу