Обговорення плану-схеми парку села Великі Копані

Дата: 10.03.2020 16:12

5 березня 2020 року відбулось друге розширене засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку. На зустрічі спеціалісти Програми DOBRE представили розроблений план – схему парку села Великі Копані – громадського простору та ескізів окремих рішень, які жваво обговорювалися.

Після роботи в групах щодо обговорення подальших кроків для втілення проєкту громадського простору відбулась перевірка розробленого плану на місці.

В обговоренні плану парку активну участь взяли члени робочої групи,

представники організацій, підприємці, громадські активісти

та  учні 10 – 11 класів Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з наставником  Олександрою Шашкевич.Фото без опису

Сьогодні, дивлячись на нашу молодь, було зрозуміло, що діти не майбутнє, а сьогодення. І в нас обов'язково буде гарний, безпечний, комфортний парк. Я в цьому переконана.

Діти вразили своїми ідеями, а саме: збір сміття, кіоск з морозивом, гірлянди для освітлення, альтанки, місце для багаття, доріжки для катання на скейтах. Всі ідеї були підтримані та будуть показані в плані парку, який буде оприлюднено найближчим часом.

Серед запропонованих ідей було  створення фотозони «Не стійте, як ВКопані» та об'єктів у парковій зоні випускниками Великокопанівської школи (наприклад, алея випускників … року, паркова лавка випускників … року, альтанка випускників … року і т.д.). А що думаєте Ви з приводу цих ідей?

Координатор проєкту  Надія Круц