Кафе "Ромашка" відкривається

Дата: 13.03.2020 10:02

Ось такий вигляд сьогодні має приміщення кафе Ромашка". Гарно відремонтована зала; нові меблі та сучасне обладнання; колектив під керівництвом кухаря-професіонала вищої категорії чекають на своїх відвідувачів.

Вже в понеділок 16 березня 2020 року будуть гостинно відчинені двері для всіх охочих. "Бізнес ланч" запрошує на недорогі обіди, а меню вечірнього кафе на різноманітні страви, смак яких перевершить навіть деяке ресторанне меню. Також можна замовити обіди додому, як бюджетний варіант(до 30 грн), так і банкетне меню.

На жаль, поки ще відсутнє доставлення, але ми працюємо над цим питанням. Приймаються замовлення на колективні заходи.

У зв'язку з карантином, поки не відбуватимуться масові заходи для молоді, але кафе працюватиме у вечірній час. Якщо вам потрібні будуть послуги кафе, телефонуйте за номером 0954240383 з 9 до 18 години та робіть замовлення. Надалі будемо повідомляти конкретніше про меню та ціни в кафе. Приходьте та гарно проведіть свій вільний час, скористайтеся можливістю недорого пообідати або взяти їжу додому.

Сільський голова Валентина Костенко