Про початок пожежонебезпечного періоду в лісах 2020!

Дата: 13.03.2020 12:53

Фото без описуПро початок пожежонебезпечного періоду в лісах 2020!

По державному підприємству «Великокопанівське лісомисливське господарство» почався пожежонебезпечний період 2020 року. Підприємством було проведено першочергову підготовку (відповідно до фінансового стану підприємства) до гасіння лісових пожеж.
Та пожежі в лісі краще не допустити ніж потім гасити, тим паче в наших умовах південного степу та наших погодних умовах.
Нагадуємо що під час пожежонебечного періоду, відповідно до Правил пожежної безпеки у лісах України, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- розведення багать у лісі
- заїзд на територію лісового фонду
- відвідування населенням хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди
- палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки пального, заправлення двигунів тощо)
- випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали)
- Звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.
Просимо Вас дотримуватись даних правил та при виявленні пожежі дзвонити або в ДСНС за номером 101 або на лісо-пожежну станцію Великокопанівського лісництва 0554248-787.

Адміністрація ДП "Великокопанівське ЛМГ"