З Днем працівника ЖКГ

Дата: 13.03.2020 14:48

15 березня  – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення  — професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним та зручним.

За роботу, за професіоналізм та наполегливість  вітаємо колектив  комунального підприємства «Великокопанівське» з професійним святом.  Бажаємо вам досягнення нових професійних висот, задля позитивних змін вигляду рідної громади, прикласти максимум зусиль, щоб зробити її чистішою, впорядкованою, освітленою, квітучою та затишною.