Як отримати медичну допомогу на період карантину?

Дата: 18.03.2020 15:30

КНП « ЦПМСД" Великокопанівської сільської ради працює в посиленому режимі:

• При зверненні з температурою, будь ласка, повідомте реєстратора про це і Вас спрямують до окремого кабінету, де вам буде надана медична допомога.
  • Мешканцям які повернулися з Китаю Польщі, Італії або інших країн де підтверджений коронаровірус прохання бути в самоізоляції протягом 14 днів, та повідомити про повернення сімейного лікаря.
  • При наявності скарг на підвищення температури тіла вище 38 С0 з наступними симптомами, як задишка або утруднене дихання, наявність кровохаркання, нудота, блювання або діарея, сплутаність свідомості, млявість - викликайте «103».
  • Щоб отримати рецепт по програмі «Доступні ліки» ви можете зателефонувати до медичної сестри вашого сімейного лікаря або реєстратури і вона надішле Вам номер рецепту на Ваш мобільний телефон.
  • При підвищенні температури тіла залишайтесь вдома !!!
    Зателефонуйте в реєстратуру та залиште виклик лікаря вказавши свій номер мобільного телефону. Наші лікарі зв’яжуться з Вами та визначать необхідність виїзду до Вас або нададуть необхідні поради за телефоном.

Оскільки ситуація є напруженою та установа працює в посиленому режимі, будь ласка, не залишайте хибні виклики.

Телефони для запису на прийом до лікаря чи виклику лікаря по Великокопанівській лікарській амбулаторії :

05542-48-8-59

095-703-36-68