Чи працюватиме гуртковий с/г ринок у Великих Копанях?

Дата: 23.03.2020 08:49

20 березня 2020 року виявився досить насиченим, адже вирішувалося питання роботи гуртового сільськогосподарського ринку "Нежданна".

Зустрічі, консультації, наради, телефонні дзвінки й на завершення - зустріч з губернатором Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим.

Вся ця робота проводилася спільно сільською радою та Негоєм Ф.Ф. за підтримки його юриста. Нелегко розв'язувати таке питання в такий складний час, але результатом спільної роботи є лист Юрія Гусєва до Прем'єр-міністра України.

Будемо чекати на відповідь. Адміністрація ринку вводить жорсткі вимоги до відвідування ринку, а це в першу чергу - обов'язкове застосування масок. На вході на ринок будуть надруковані правила відвідування ринку, всім, хто не буде їх дотримуватися, буде заборонено відвідування гурткового ринку.

Всю нову інформацію, про подальшу роботу ринку, при її появлені, буду викладати на сторінці.

Сільський голова Валентина Костенко