Новини з перших вуст щодо роботи ринку "Нежданна"

Дата: 09.04.2020 18:23

Фото без опису"Інформація  з перших вуст" - я так назву свою статтю.  Сьогодні в селі поширилася інформація про закриття овочевого гуртового ринку "Нежданний". Чи правда це? Так, питання про закриття стоїть на порядку сьогодення. Згідно розпорядження №23 від 08.04.2020р. " Про заходи з недопущення COVID - 19" за підписом керівника робіт з ліквідації наслідків НС Вадима Чабана ( розпорядження додається) в п. №5 рекомендовано регіональній комісії закрити ринок.

Чекаємо результатів. Поки немає письмового розпорядження про закриття ринку, овочевий гуртовий ринок "Нежданний" буде працювати. Про все нове, стосовно цього питання, буду повідомляти.

Сільський голова    Валентина Костенко