Від тепер вхід на кладовище заборонено

Дата: 21.04.2020 12:10

Жителі Великокопанівської громади! Звертаємо Вашу увагу, що відвідування кладовищ у період поминальних днів ЗАБОРОНЕНО!

З метою впровадження заходів Із запобігання виникненню та ліквідації наслідків НС пов’язаної з розповсюдженням корона вірусної хвороби (COVID-2019) буде закрито кладовища, що знаходяться на території сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка, для відвідування громадянами та проведення поминальних відправ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року. Винятком є обрядові поховання з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту.

Про обмеження йдеться у пункті 9 розпорядження № 01-03/51 від 16.04.2020 року керівника робіт з ліквідації наслідків НС Чабана В.І.