Про додаткові заходи з ліквідації наслідків НС

Дата: 24.04.2020 10:52

Звертаємося до громадян, які перетинають державний кордон та адміністративну межу з АР Крим, або мають право на першочерговий проїзд блокпостів на території Херсонської області!

Звертаємо Вашу увагу, що в разі перетину державного кордону та адміністративну межу з АР Крим , з 15 квітня 2020 року Ви зобов’язані підписати інформовану добровільну згоду на обов’язкову обсервацію, що затверджена рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 15 квітня 2020 року № 26 (додаток 1 Завантажити).

Аби  перевірити справжність перепустки, виданої керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка надає право першочергового проїзду блокпостів на території Херсонської області, затверджена інструкція з електронної верифікації перепусток (додаток 2 Завантажити).