Про людей з інвалідністю нашої громади під час карантину попіклувалися підприємці

Дата: 24.04.2020 11:10

Фото без описуНинішній карантин, як і будь-яка стресова ситуація, чітко визначає пріоритети. Сім'ї ГУКАСЯНА АНДРІЯ АНТОНОВИЧА ТА КОРОЛЬЧУК ГАЯНЕ АНТОНІВНИ стали для п'ятьох родин, де проживають люди з інвалідністю, опікунами на час карантину.

Один раз на тиждень ці люди завозять продуктові набори в ці сім'ї. І так буде на протязі всього карантину. Поруч із матеріальною допомогою, волонтери не забувають і про психологічну підтримку. Адже в цей тяжкий час, людям потрібна і моральна підтримка. Слова подяки сім'ям Гукасян та Корольчук за підтримку, розуміння та допомогу.

Сільський голова Валентина Костенко