У Великих Копанях зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірусної інфекції

Дата: 25.04.2020 05:07

Фото без описуШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НАШОЇ ГРОМАДИ! Сьогодні на сторінках інтернету ми побачили виступ губернатора  Херсонської області Юрія Гусєва, з якого дізналися про хвору  на коронавірус жінку. Так , це правда! Офіційно зареєстрованих на території села Великі Копані - ДВОЄ! Хворі із однієї сім'ї. Почувають себе задовільно. Знаходяться на самоізоляції вдома , дотримуються заходів карантину. Хвороба в сім'ю прийшла із- за контакту  з хворою людиною. Звертаюся до всіх жителів нашої громади  дотримуватися всіх правил карантину. Без потреби не виходьте з дому . Реалізуючи сільгосппродукцію на ринку - дотримуйтеся всіх правил. Поминальні дні відкладіть на час після карантину! Не забувайте про те, що оберігаючи себе , ви збережете своїх рідних! А ще за нами з вами відповідальність за наше село , адже сільгосппродукція із нашого ринку  годує всю Україну. А реалізація цієї продукції -   корме наші сім'ї. Епідемія в селі , призведе до закриття не тільки ринку , а й усього села! ВСЕ В НАШИХ РУКАХ! ЗАДУМАЙТЕСЯ ПРО ЦЕ!

Сільський голова Валентина Костенко