Виконанням бюджету Великокопанівської ОТГ за I квартал 2020 року

Дата: 28.04.2020 10:26

Фото без описуВідділ фінансів та юридичного обслуговування Великокопанівської сільської ради повідомляє, що за січень-березень 2020 року до бюджету Великокопанівської сільської ради зараховано надходжень у сумі 13913,76 тис. грн. З них надійшло трансфертів 9024,85 тис. грн.

Власні доходи Великокопанівської ОТГ, як і в попередні періоди, складаються з таких основних бюджетоутворювальних джерел: податок на доходи з фізичних осіб, плата за землю, акцизний податок та єдиний податок.

Видатки за I квартал 2020 року склали 14023,77 тис. грн, що становить 68,01 % від плану з урахуванням змін.

Детальніше із виконанням бюджету Великокопанівської ОТГ за I квартал 2020 року Ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті нашої громади у розділі «Бюджет», безпосередньо перейшовши за лінком https://vkopanivska-gromada.gov.ua/2020-rik-14-27-43-13-03-2020/