Підприємці громади продовжують надавати допомогу

Дата: 30.04.2020 08:26

У країні карантин. Жителі громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, одинокі пенсіонери, багатодітні родини, особи з інвалідністю - потребують сьогодні допомоги. Адже всі вони перебувають у зоні ризику і мають залишатися вдома. До Великокопанівської сільської ради продовжує надходити матеріальна допомога від підприємців, які працюють на території Великокопанівської ОТГ.

Сьогодні така допомога надійшла від сім'ї СНІЦАР ОЛЕГА ІВАНОВИЧА ТА ВАЛЕНТИНИ МИКОЛАЇВНИ.

Засоби особистої гігієни, миючи засоби, рукавички - все це внесок цієї родини для тих, хто цього потребує. Ми дуже вдячні цим людям за розуміння, підтримку, небайдужість. ДЯКУЄМО ВАМ!

Сільський голова Валентина Костенко