До 75-річчя Дня перемоги над нацизмом

Дата: 30.04.2020 10:35

9 травня 2020 року ми відзначаємо 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років.

Можна по-різному ставитися до Другої Світової війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.
За роки окупації Україна втратила понад 5 млн цивільних громадян та було знищено понад 1370 населених пунктів.

Мільйони людей в усьому світі знають про звіряче обличчя фашизму з книг, документальних та художніх фільмів. Все менше залишається тих, хто пам'ятає злочини фашистів зі свого трагічного досвіду.

Щороку 8 та 9 травня на території Великокопанівської громади проходять заходи, присвячені Дням пам'яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, та 2020 рік стане виключенням. У зв’язку із карантинними обмеженнями, 8 та 9 травня 2020 року жодного офіційного заходу на території населених пунктів Великокопанівської ОТГ не відбудеться.

Ми звертаємося до кожного жителя громади: згадайте у ці дні своїх рідних, які зробили все аби ми сьогодні жили у вільній Україні.

Великокопанівські сільські бібліотеки для дорослих та дітей підготували відео "Маки червоні пам’ять дідів бережуть" до 75-річчя з Дня перемоги.

Перегляньте його та поширьте на своїй сторінці аби разом згадати наших рідних, полеглих в боях.