Молодий підприємець із Великих Копанів допоміг продуктами харчування

Дата: 12.05.2020 09:08

Фото без описуДуже часто задумуєшся про те, що громада - це велика родина. І якщо комусь в цій родині погано або потрібна поміч, всі останні повинні прийти на допомогу. Сьогодні такий час, коли дуже чітко видно які ми дружні.

Велика подяка підприємцям за ту допомогу, яку надають нужденним. А ще велика подяка звичайним людям, які розуміють, що допомога нужденним сьогодні одне із головних завдань.

До Великокопанівської сільської ради звернулася молода людина, яка нещодавно стала жителем села Великі Копані.

Це БЕРЕЩУК МИКОЛА ІВАНОВИЧ,

який запропонував свою допомогу. Завдяки йому п'ять сімей отримали продуктові набори, на суму одна тисяча гривень. А ще 45 родин отримали пакунки зі свіжими огірками (3 бананові ящики); 21 родина - кабачки та редиску (1 ящик кабачків та 1 мішок редиски).

ОСЬ І ПРИКЛАД !... Дуже дякую за допомогу, підтримку, небайдужість.

Сільський голова Валентина Костенко