З Днем Перемоги привітали останнього учасника бойових дій

Дата: 12.05.2020 10:20

Фото без опису" Я к тебе на майские приеду. Сядем на скамейке и скажу: "Здравствуй, дед! Спасибо за Победу! За меня, за нас, за тишину!".

З такими словами 8 травня представники Великокопанівської сільської ради на чолі із сільським головою Валентиною Костенко привітали в місті Олешки Кузнецова Олексія Федоровича - нашого земляка, інваліда та учасника Великої вітчизняної війни. Вже понад рік Олексій Федорович проживає в дітей в Олешках, але ми завжди будемо пам'ятати та шанувати цю людину, адже це останній житель села Великі Копані, який пройшов війну 1941-1945 років.

Шановний, Олексію Федоровичу! Міцного здоров'я, довгих років життя, мирного неба! Спасибі Вам за ПЕРЕМОГУ!