Ветеранів привітали з Днем Перемоги

Дата: 12.05.2020 15:34

Напередодні Дня Перемоги працівники відділу з питань сім’ї, молоді, охорони дитинства та соціальної роботи Великокопанівської сільської ради відвідали учасників Другої Світової війни та членів їх сімей, які проживають на території села Великі Копані та селища Абрикосівка, аби привітати їх з 75-ю річницею Великої Перемоги!

Щороку Великокопанівська сільська рада виділяє кошти аби привітати з Днем Перемоги жителів нашої громади. Для людей, причетних до війни 1939-1945 років, цьогоріч було закуплено 19 продуктових наборів на загальну суму 5035 грн за кошти з місцевого бюджету.

До привітань сільської ради долучилася сім’я Літвінових Олега Михайловича та Ганни Модестівни. Вони постійно допомагають незахищеним верствам населення Великокопанівської громади. Цього разу місцеві підприємці безкоштовно надали 19 продуктових наборів для учасників війни.

З найщирішими побажаннями міцного здоров’я, мирного неба над головою, всім сім’ям від Великокопанівської громади працівники вручили продуктові набори.