Великокопанівська сільська рада працює на публічністю та прозорістю у своїй роботі

Дата: 15.05.2020 08:50

Великокопанівська сільська рада працює над вдосконаленням питання доступу громадян до публічної інформації аби бути максимально відкритою та прозорою.

14 травня начальниця відділу фінансів та юридичного обслуговування Катерина Цихуляк взяла участь у відкритій онлайн-консультації   «Публічність та прозорість діяльності ОМС: доступ громадян до інформації», яку провели радниці Херсонського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Вікторія Копчак та Вікторія Корецька.

«Дуже радію за наші громади, які з кожним роком все більше оприлюднюють інформації про місцеві бюджети, роблять її представлення у цікавий і зручний для сприйняття своїх громадян спосіб», - зазначила під час консультації Вікторія.

Так, наприклад, консультанти відмітили Великокопанівську сільську раду, а саме підготовлену фінансовим відділом візуалізацію надходження акцизного податку по Великокопанівській ОТГ.