На рівні з підприємцями жителі громади допомагають односельцям

Дата: 15.05.2020 15:32

Фото без описуСьогодні, як ніколи, ми побачили на скільки дружня та гуманна наша громада. На рівні з підприємцями матеріальну допомогу в цей час надають і звичайні жителі наших сіл. Адже вирощена сільгоспродукція, яка є на присадибних ділянках у кожного з нас, може стати великим подарунком і для багатьох нужденних.

До Великокопанівської сільської ради завітала родина ЛОБАНОВИХ ЛЕОНІДА ТА НАТАЛІ, які запропонували 150 кг свіжої круглої капусти.

До Абрикосівського старостинського округу - сім'я ЧАВУСІВ ПЕТРА ЯРОСЛАВОВИЧА ТА ОКСАНИ ВАСИЛІВНИ, привезли до 30 кг огірків.

Було сформовано 23 набори з огірків, капусти та передано одиноким людям, які знаходяться на обслуговуванні соціальної служби Великокопанівської сільської ради.

Радості та слів подяки від цих людей - не передати скільки! Адже ми не задумуємося інколи, що для людей з інвалідністю, поважним віком, дуже часто не можливе утримання присадибної ділянки.

Ми вдячні вам, шановні односельці, за гуманність, допомогу.

Сільський голова Валентина Костенко