Сучасну пожежну сигналізацію встановили в одній із шкіл громади

Дата: 25.05.2020 10:39

Трагедії, які, на жаль, сталися у нашій країні останнім часом через пожежі, ще раз поставили питання про важливість забезпечення пожежної безпеки в будівлях, де знаходяться діти.

Діти, які здобувають освіту у Великокопанівській громаді, мають отримувати якісні освітні послуги у безпечних і комфортних умовах.

Великокопанівською сільською радою спільно із відділом освіти ініційовано встановлення системи пожежної сигналізації у Великокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, бо саме несвоєчасне сповіщення про пожежу найчастіше призводить до трагічних наслідків. У березні-квітні 2020 року, коли здобувачі освіти працювали дистанційно, було розроблено проєктну документацію, придбано обладнання та здійснено монтаж пожежної сигналізації.

Завдяки підтримці депутатського корпусу, який підтримав ініціативу та надав дозвіл на використання коштів у сумі майже 478 000 грн, заклад освіти забезпечено сучасною системою пожежної безпеки.

Сподіваємося, що ніколи не почуємо сповіщення про пожежу у Великокопанівській школі.