З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 16:08

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Великокопанівської громади і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашої громади, поліпшення системи охорони здоров'я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І важливо, щоб з найперших хвилин життя кожна дитина відчувала це. Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – батькам, дідусям і бабусям, вчителям, вихователям.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Сільський голова Валентина Костенко