Завершення проекту Програми місцевого системного розвитку

Дата: 03.06.2020 16:42

Фото без описуВеликокопанівська сільська рада (об’єднана територіальна громада) з листопада 2018 року увійшла до довгого списку в партнерстві з Програмою місцевого системного розвитку.

За весь період співпраці з проектом спеціалісти-землевпорядники набували теоретичні знання та практичні навички щодо розробки земельного майбутнього своїх громад та застосовування цих знань на практиці з використанням програмного забезпечення АгсGis. Отримали теоретичні знання щодо перспективних напрямів використання земель, які можуть бути застосовані при розробці схеми перспективного використання земель.

Протягом тривалого часу спеціалістами відділу земельних відносин Великокопанівської сільської ради була проведена робота щодо програми розвитку спроможності громади в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій – «Програма місцевого системного розвитку», що впроваджується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Проект щодо створення геопорталу громади та нанесенню перспектив розвитку  території  у травні 2020 року завершено.

Результатом співпраці з програмою маємо:

• створений геопортал Великокопанівської ОТГ, який є актуальним джерелом інформації про громаду;
  • опубліковані на геопорталі ортофотоплани та перспективні напрямки використання території в  Великокопанівській ОТГ.

Геопортал Великокопанівської громади розміщено на офіційному веб-сайті та веб-ресурсі GEOPORTALUA за лінком https://otgportal.com.ua/arcg…/apps/webappviewer/index.html… .

Начальник відділу земельних відносин Олена Комар