Абрикосівка працює над збереженням здоров’я молоді

Дата: 12.06.2020 11:11

У травні 2020 року розпочався косметичний ремонт у будівлі будинку побуту за адресою вул. Козацька, 2 селища Абрикосівка. Його переобладнають під спортивну залу.

Фінансує ремонт Великокопанівська сільська рада, до якого долучилися місцеві жителі.

Спортивну залу облаштують велотренажером, жимом для ніг, лавкою для преса, станком комбінованим,  мішком боксерським, шоломами та рукавицями для боксу. Окрім цього, тут буде все для заняття фітнесом.

Це стало можливим завдяки реалізації молодіжного проєкту «Здорова молодь – майбутнє громади»  Великокопанівською сільською радою у рамках Програми  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

#МолодіжнийПроектКопані