Як знайшли ще одну ділянку для квіткового поля

Дата: 18.06.2020 09:59

10.06.2020 року постійна депутатська комісія з питань земельних ресурсів, АПК, будівництва та охорони навколишнього середовища Великокопанівської сільської ради після тривалого часу карантинних обмежень здійснила виїзд на територію с. Добросілля за заявами громадян спірного характеру.

Комісія провела вуличний обмір земельних ділянок по вул. Весняна та  встановила межі всіх земельних ділянок. По цій вулиці в кінці поля біля крайньої земельної ділянки залишилася невеликий клинок – земельна ділянка комунальної власності Великокопанівської сільської ради шириною з однієї сторони 16 м, а з іншої 12 м і довжиною 85 м. Ця земельна ділянка не може бути наданою під забудову, відповідно до детального плану забудови території на вул. Весняна.

Комісія вирішила, що ця земельна ділянка може бути використана для громадських потреб, а саме створити на території села Добросілля поле квітів.

Величезна подяка депутатам Великокопанівської сільської ради – членам постійної депутатської комісії з питань земельних ресурсів,  АПК, будівництва та охорони навколишнього середовища: Кравченку С.М., Нікітіній А. С., Малиновській Т.В., Картавцевій О.І., Долженку О.А., Медведю В.А., які, залишаючи свої особисті справи, завжди активно беруть участь у земельних спорах і добросовісно виконують свій громадянський обов’язок перед своїми виборцями.

Земельний відділ