Вітаємо з Днем дільничого!
Дата: 18.06.2020 15:49
Кількість переглядів: 380
Вітаємо наших дільничих офіцерів поліції Поліційної станції №6 Великокопанівської ОТГ Віталія Іванова та Вікторію Тягун з професійним святом.
Покладена на вас місія – складна і відповідальна, але приємно відзначити, що ви виконуєте свої службові обов'язки сумлінно та на високому фаховому рівні.
Бажаємо всім вам міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного спокою і миру. Нехай професіоналізм та справедливість будуть постійними супутниками вашої нелегкої справи, а Господь Бог оберігає вас у повсякденному житті.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)