Ідея створення квіткового поля знайшла підтримку в Олешках

Дата: 19.06.2020 09:29

Сьогодні до Великокопанівської сільської ради завітали гості з Олешок. Представники та представниці Олешківської міської ради та Молодіжної ради підтримали ініціативу зі створення квіткового поля. Вони привезли купу подарунків для нашої громади, зокрема квіти для висадження на нове квіткове поле в с. Великі Копані.

Сільський голова Валентина Костенко зазначила: "Сьогодні ви даруєте нам квіти, а потім ми вам допоможемо, коли їх виростимо".

Зустріч розпочали у Великокопанівській сільській раді, а продовжили її у комунальному кафе «Ромашка», де пригостили гостей смачною піцою.

Спілкувалася молодь на різні теми. Обговорювали активності, які відбуваються у нашій громаді та дізналися про ініціативи олешківської молоді.

Олешки, спасибі за підтримку!

Нагадаємо, що проводити зустрічі різного формату у комунальному кафе стало можливістю завдяки реалізації проєкту «Створення комунального закладу громадського харчування у Великокопанівській ОТГ Херсонської області» за співпраці Великокопанівської сільської ради з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. у рамках Проєкту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»).

#молодь #ВКопанівська_ОТГ #Агросільхозрозвиток #USAID