Абрикосівці дізналися, як впливати на бюджет громади

Дата: 07.07.2020 09:25

Аби ознайомити жителів громади із рухом бюджетних коштів у 2020 році, ми проводимо кампанію з розповсюдження буклетів «Бюджет для громадян Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади».

В Абрикосівському старостинському окрузі місцеві жителі вже знають про бюджетний цикл, як можна впливати на бюджет своєї  громади та звідки в бюджеті гроші.

Нагадуємо, що з буклетом «Бюджет для громадян Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади» Ви можете ознайомитися в електронному вигляді на офіційному вебсайті Великокопанівської ОТГ за лінком https://vkopanivska-gromada.gov.ua/2020-rik-11-01-10-25-06-2020/ або в друкованому вигляді у приміщеннях Великокопанівської сільської ради, КП «Великокопанівське», Великокопанівської амбулаторії, Великокопанівської та Абрикосівської сільських бібліотек, відділу ЦНАПу, відділу освіти, Абрикосівського старостинського округу, Добросільського сільського клубу.

#Бюджет_для_громадян

#ВКопанівська_ОТГ