З Днем сім'ї, Великокопанівська громадо!

Дата: 08.07.2020 11:37

Великокопанівська громада – це родина, яка складається із 7434 осіб. Це родина, яка не дивлячись на тимчасові негаразди, залишається завжди дружньою та міцною.

Тут панує взаємоповага, взаємодопомога, а також безмежна любов. Всі ми різні за сферою діяльності, сімейним статусом, фінансовими та фізичними можливостями, місцем проживання чи навчання, культурними та релігійними вподобаннями, де кожен відіграє особливу роль, але про кожного з нас можна сказати: ми мудрі, згуртовані, дружні, відкриті, гостинні, талановиті, веселі, креативні, працелюбні, щирі, добрі та щедрі, та ми - патріоти!

Сьогодні сільський голова Валентина Костенко звертається до всіх, хто являється членами великої Великокопанівської родини:

"Дуже складним став 2020 рік для багатьох людей. Карантинні заходи, пов'язані з COVID - 19, продовжуються і сьогодні. Протягом трьох місяців, ми відчули та побачили, які ми дружні та можемо прийти на допомогу один одному. За цей період Великокопанівською сільською радою, за підтримки підприємців та небайдужих людей, було надано продуктових та гігієнічних наборів майже в 500 сімей: в сім'ї людей, які потрапили в складні життєві ситуації, пенсіонерів-вчителів, медиків, вихователів, багатодітні родини, в родини, де виховуються діти з інвалідністю,  діти-сироти, діти під опікою, людям з інвалідністю, одиноким пенсіонерам.

Сьогодні щирі слова подяки усім людям, які завжди готові прийти на допомогу.

Дякую за безмежну душу, щире серце, розуміння, підтримку та допомогу."

Від щирого серця вітаємо кожного з Вас з Днем сім’ї!

Сьогоднішній день - це привід провести час з сім'єю по-особливому. Даруйте щасливі миті рідним щодня, без лімітів і бережіть своїх близьких!

#родина

#ВКопанівська_ОТГ