У Великокопанівській громаді зявиться нова кіностудія

Дата: 22.07.2020 15:14

Новенька кіностудія скоро з'явиться у нашій громаді!

Великокопанівська бібліотека для дітей отримала грантові гроші від «House of Europe». Під час карантину був поданий проєкт «Бібліотечна відеостудія», в рамках якого заплановано створення відеофільмів про життя нашої громади та односельців. За грантові кошти буде придбано комп'ютери й програмне забезпечення, які потрібні для роботи студії.

Разом з бібліотекарями Ви зможете створювати відеофільми, проводити заняття по створенню фільмів. Кінокурси будуть абсолютно безкоштовними.

Вітаємо бібліотекаря Наталю Самойлову та відділ культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини на чолі з Андрієм Пономаренком з перемогою!

Деталі про переможців за лінком https://www.facebook.com/houseofeurope.org.ua/posts/295872185097651

#вкопанівська_отг

#бібліотечна_відеостудія