Встигніть списати борг зі сплати ЄСВ

Дата: 23.07.2020 11:50

Олешківський сервісний центр

ГУ ПФУ в Херсонській області інформує:

Встигніть списати борг зі сплати ЄСВ

З 3 червня 2020 року відповідно до Закону України від 13.05.2020 р. № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» передбачено списання недоїмки з єдиного соціального внеску для “сплячих” фізичних осіб – підприємців та самозайнятих осіб за період з 1 січня 2017 року до 3 червня 2020 року.

Які передумови списання недоїмки, штрафів та пені:

1) відповідними платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності за вищевказаний період, що підлягає оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб (ПДФО);

2) протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом № 592 (тобто до 31 серпня 2020 року включно) платниками подано заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Увага! Нараховані та сплачені або стягнуті за зазначений період суми недоїмки, штрафних санкцій та пені відповідно до цього Закону не підлягають поверненню.

З питань обчислення і сплати (списання) єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, погашення наявної заборгованості, припинення підприємницької діяльності тощо звертатись до органів Державної податкової служби на відповідній території.