Із 90-річчям вітаємо великокопанівця
Дата: 05.08.2020 13:44
Кількість переглядів: 438
Великокопанівська сільська рада від імені всієї громади вітає сьогодні Кашеварова Василя Юхимовича із 90-річчям!
Такий ювілей — дуже важлива і значуща подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)