Про результати роботи з ГО "ГЦ "Нова генерація"
19 серпня відбулася Фінальна зустріч з ГО «Громадський центр «Нова генерація» в рамках Програми DOBRE. Підбили підсумки нашої співпраці по компоненту «Залучення громадян».
Говорили про результати роботи з ГО «Громадський центр «Нова генерація».
Валентина Костенко, голова громади, зазначила:
«Сьогодні у нас не фінальна зустріч, а початок нового етапу в житті нашої громади. Завдяки спільній роботі з командою експертів громадської організації, ми маємо початок змін в активності мешканців та участі їх у прийнятті рішень.».
Говорили в цей день про результати роботи ГО «ГЦ «Нова генерація» з громадами в компоненті "Залучення та активізація громадян" від Оксани Глєбушкіної, керівниці проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні».
Фахівець із розвитку територій та інвестицій Анна Довженко презентувала проєкт Дорожньої карти на 2020-2022 роки, яка дозволить вибудувати системну роботу в громаді по залученню мешканців до процесів прийняття рішень.
Про активізацію молоді та формування молодіжної політики в громаді розповів Андрій Пономаренко, завідувач відділу культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини.
Катерина Пономаренко, представниця ініціативної групи села Добросілля, розповіла про проєкт «Екотур: сміття правильно збирай – гроші заробляй!», який впроваджували в громаді цього року.
І звичайно ж не обійшлося без вручення подяк,
а також спільного фото на згадку
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)