Про результати роботи з ГО "ГЦ "Нова генерація"

Дата: 20.08.2020 10:29

19 серпня відбулася Фінальна зустріч з ГО «Громадський центр «Нова генерація» в рамках Програми DOBRE. Підбили підсумки нашої співпраці по компоненту «Залучення громадян».

Говорили про результати роботи з ГО «Громадський центр «Нова генерація».

Фото без описуВалентина Костенко, голова громади, зазначила:

«Сьогодні у нас не фінальна зустріч, а початок нового етапу в житті нашої громади. Завдяки спільній роботі з командою експертів громадської організації, ми маємо початок змін в активності мешканців та участі їх у прийнятті рішень.».

Фото без описуГоворили в цей день про результати роботи ГО «ГЦ «Нова генерація» з громадами в компоненті "Залучення та активізація громадян" від Оксани Глєбушкіної, керівниці проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні».

Фото без описуФахівець із розвитку територій та інвестицій Анна Довженко презентувала проєкт Дорожньої карти на 2020-2022 роки, яка дозволить вибудувати системну роботу в громаді по залученню мешканців до процесів прийняття рішень.

Про активізацію молоді та формування молодіжної політики в громаді розповів Андрій Пономаренко, завідувач відділу культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини.

Фото без описуКатерина Пономаренко, представниця ініціативної групи села Добросілля, розповіла про проєкт «Екотур: сміття правильно збирай – гроші заробляй!», який впроваджували в громаді цього року.

І звичайно ж не обійшлося без вручення подяк,

а також спільного фото на згадку