Великокопанівська сільська територіальна громада

З Днем державного прапора та Днем незалежності України

Дата: 21.08.2020 13:39

Шановні мешканці Великокопанівської громади!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та 29-ї річниці проголошення Незалежності нашої держави!

Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави та відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю.

Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя.

І всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Шановні мешканці Великокопанівської громади! З нагоди Дня Державного Прапора і річниці незалежності нашої держави бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях. Нехай на нашій землі знову запанує спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогник надії на щасливе майбутнє нашої України.

Сільський голова Валентина Костенко