Великокопанівська сільська територіальна громада

Відбулася акція зі збору вживаних дитячих речей

Дата: 31.08.2020 10:14

Фото без опису28 серпня у Великих Копанях та Абрикосівці відбулася благодійна акція «Не будь байдужим!», яку організували соціальний відділ Великокопанівської сільської ради спільно з ГО "АКТИВНА ЖІНКА" в рамках проєкту "Осередок підтримки та допомоги "БлагоROOM".

Ми приймали дитячі речі: одяг, взуття, іграшки. Пізніше їх буде передано в родини, які цього потребують.

Планується створення та облаштування пунктів передачі речей у Великих Копанях та Абрикосівці, де кожен охочий зможе обрати та приміряти одяг в комфортних умовах.

Після відкриття пунктів буде оголошена акція зі збору речей для дорослих.

Спасибі всім, хто долучився до акції!

А ми нагадуємо, що 31 серпня з 13:00 до 16:00 год ми чекаємо всіх, хто не встиг сьогодні взяти участь в акції. Приносьте, за можливості, не лише одяг, а й шкільні приладдя, книги, іграшки, портфелі та інше.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)