Зміни щодо видачі містобудівних умов та обмежень за відсутності кадастрового номеру

Дата: 04.09.2020 15:34

Фото без опису24.07.2020 року набрали чинності зміни до частини третьої статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», внесені ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» №711 від 17 червня 2020 року.

Вказаними змінами частину 3 ст. 29 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» доповнено новим абзацом:

«У випадках, визначених частиною четвертою статті 34 цього Закону та частиною першою статті 12-1 Закону України «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», кадастровий номер земельної ділянки зазначається у заяві за його наявності, а копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію додається до заяви за наявності».

Тобто, врегульовано ситуацію, коли органи містобудування та архітектури відмовляли у видачі містобудівних умов та обмежень у зв'язку з відсутністю у відповідній заяві кадастрового номера ділянки, в ситуаціях, коли для отримання МУО взагалі не потрібна була наявність земельної ділянки (будь-яких прав на землю).

Начальник відділу земельних відносин,

містобудування  та архітектури