Зміни щодо видачі містобудівних умов та обмежень за відсутності кадастрового номеру

Дата: 04.09.2020 15:34

24.07.2020 року набрали чинності зміни до частини третьої статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», внесені ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» №711 від 17 червня 2020 року.

Вказаними змінами частину 3 ст. 29 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» доповнено новим абзацом:

«У випадках, визначених частиною четвертою статті 34 цього Закону та частиною першою статті 12-1 Закону України «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», кадастровий номер земельної ділянки зазначається у заяві за його наявності, а копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію додається до заяви за наявності».

Тобто, врегульовано ситуацію, коли органи містобудування та архітектури відмовляли у видачі містобудівних умов та обмежень у зв'язку з відсутністю у відповідній заяві кадастрового номера ділянки, в ситуаціях, коли для отримання МУО взагалі не потрібна була наявність земельної ділянки (будь-яких прав на землю).

Начальник відділу земельних відносин,

містобудування  та архітектури

Олена Комар

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)