Абрикосівка власними руками створила візитівку селища

Дата: 11.09.2020 14:11

Жителі Абрикосівки власними руками створили візитівку свого селища. Тут яскравими фарбами заквітчалася автобусна зупинка.

Для цього їм знадобилася ідея молоді, допомога комунального підприємства "Великокопанівське", місцевих художників та підтримка місцевої влади, підприємців та жителів селища.

Узявши до уваги ідею активної молоді та вчителя Абрикосівської ЗОШ Мацюк Д.О. на фронтальній стіні справжній майстер своєї справи художниця Богдана, зобразила дівчину-Українку, яка уособлює красу нашої Батьківщини, гарну гостинну країну з добрими та привітними людьми.

Красно дякую треба сказати людям, які привели у належний стан стіну для майбутнього малюнку: працівники КП "Великокопанiвське" Шапуріну Є. Ю., Лукашук Н.В., тех.працівниці Тірбах В.І., маляру-штукатуру Тімовкі О.М.

Низький уклін спонсорам Чавусу П.Я, Чавусу О.Я., Дардану А.О., Дардан О.В, Тимчак Л.А. та колективу Абрикосівського старостинського округу, які й словом, і ділом завжди приходять на допомогу. Ваша підтримка-свідчення небайдужого ставлення до проблем нашої громади.

Сподіваємося, що зупинка стане візитівкою селища Абрикосівка, а місцеві жителі спільними зусиллями долучаться до відновлення рідного  селища!