Олешківський район, Херсонська область

Конкурсна програма «Чари осіннього лісу»

Дитяча конкурсна програма «Чари осіннього лісу» у Великокопанівському СБК

19 вересня 2017 року Великокопанівський сільський Будинок культури проводив конкурсну програму для дітей «Чари осіннього лісу». Цікаво провести час зібралося близько 170 дітей молодшої ланки.  У конкурсі взяло участь 8 учнів 3-4 класів Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Учасники програми та глядачі потрапили в гості до Лісовика та Лісової Феї, де вправлялися у кмітливості, швидкості та веселощах. Що вони тільки не робили… І букети складали, і заготовки Лісовику дарували, а ще підготували цікаві розповіді про тварин, що сплять узимку. Гостей розважали творчі колективи Будинку культури, а саме: дитячий хор «Джерельце», вокальний ансамбль «Діти сонця», танцювальний колектив «Асорті».

Наприкінці конкурсної програми юні й талановиті учасники отримали дипломи I-III ступенів за участь і подарунки за достойний виступ.

Колектив Будинку культури висловлює вдячність членам журі, які приймали участь у конкурсній програмі, а саме: Нікітіній І. М., Внук О. Д. та Черкасу О. О. за розуміння, поблажливість та тонке почуття гумору. Окремо дякуємо батькам конкурсантів за серйозність, з якою вони підійшли до підготовки заходу, і підтримку, класним керівникам – вищий бал «За кращий вибір», а маленьким глядачам – за теплий прийом, гарний настрій та товариську атмосферу у залі.

Відтак надіємося на майбутню дружню співпрацю.

Відділ культури, молоді, спорту, туризму

та охорони культурної спадщини