Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Кубок з футболу серед команд об`єднаних територіальних громад Херсонщини.

У неділю 7 травня на території Асканія – Нова ОТГ відбувся перший в Україні розіграш Кубку з футболу серед команд об`єднаних територіальних громад Херсонщини.

   У змаганнях взяли участь футбольні команди:  Асканія – Нова ОТГ, с.Хлібодарівка, Хрестівська ОТГ, Чаплинська ОТГ, Присиваська ОТГ, Великокопанівська ОТГ, Кочубєєвська ОТГ.

  Цей захід був яскравим святом : чітко продуманим, професійно організованим.

Завдяки сільському голові Асканія – Нова селищної ради Свінціцькому Віталію Каземировичу та місцевим активістам  було організоване таке велике свято.

  На двох стадіонах сіл Молочне та Хлібодарівка зібралося чимало вболівальників, які бурно підтримували свої команди.

Нашу громаду представляла команда «Великокопанівська ОТГ » - тренер Довгаль В.П.

Чотири гри, які були зіграні нашими хлопцями – це захоплююче видовище. Професіоналізм, майстерність, вміння вести гру – все це було присутнє під час ігор нашої команди. А ще вразила культура поведінки на полі, повага до свого суперника.

Нелегко було хлопцям на полі, адже команда приїхала на чемпіонат без додаткових гравців і фізично було важко відпрацювати на полі чотири гри підряд. Отакими були результати ігор:

Великокопанівська ОТГ – Хлібодарівка   2:2

Великокопанівська ОТГ – Чаплинська ОТГ 3:0

Полуфінал

Великокопанівська ОТГ -  Асканія-Нова ОТГ 0:3

Фінал

Великокопанівська ОТГ – Хлібодарівка 2:1

   За підсумками маємо такі результати:

1 місце – Хрестівська ОТГ

2 місце – Асканія –Нова ОТГ

3 місце – Великокопанівська ОТГ

Третє місце – це почесне місце. І так, як відпрацювала його на полі команда «Великокопанівська ОТГ », на нашу думку прирівнюється до першого.

 Дякуючи своїй команді, сільський голова Валентина Костенко, пообіцяла хлопцям  винести на сесію Великокопанівської сільської ради питання преміювання кожного гравця цього чемпіонату, а також тренера, грошовими винагородами.

 Великокопанівська громада вдячна членам футбольної команди за представлення ОТГ на розіграші Кубку з футболу серед команд об`єднаних територіальних громад Херсонщини.

 « повернутися до списку новин