9 Травня -пам'ятаємо про Перемогу

Дата: 11.05.2017 16:08

9  Травня – День Великої Перемоги, завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час.

Ми пам’ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім’я порятунку Батьківщини,про тих,хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто підіймав країну з руїн. Це день нашої спільної пам’яті. Це день Великого Подвигу.

9 Травня 2017 року громада сіл Великі Копані та Добросілля зібралася на центральній площі, біля Меморіалу загиблим воїнам односельцям, щоб низько схилитися і віддати глибоку шану тим, хто героїчно пройшов довгими бойовими шляхами війни, тим хто відродив рідну землю з попелища.

За статистикою, станом на 09.05.2017 року по Великокопанівській ОТГ:

• Інвалідів ВВв- 2
  • Ветеранів ВВв - 27
  • Вдов померлих ВВв- 10
  • Учасників бойових дій – 3
  • Дітей війни- 429

Сільський голова Валентина Костенко привітала всіх присутніх на мітингу. Також до слова були запрошені Рябова З.І. – голова ветеранської організації, Білобородько В.М.- вчитель Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Великокопанівський Будинок культури, під керівництвом Собко Т.С., підготував та провів велику святкову концертну програму, а почесна варта школярів, під керівництвом Макаренка М.М.- вишикувалася біля Меморіалу. Залпами салютів, вшанував загиблих односельців, колектив мисливців під керівництвом – Чиньоного О.В..

Також відбулася урочиста хода на центральне кладовище, де було продовжено мітинг. А також покладено квіти на могилу загиблого в зоні АТО воїна – Болдирева Олексія та братську могилу воїнів, загиблих при визволені села Великі Копані.

До урочистої програми входив мітинг, який відбувся біля пам’ятника загиблим воїнам в селищі Абрикосівка.

Цифри статистики нагадують нам, що більше 8 мільйонів  українців загинуло у тій страшній війні.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшов в безсмертя.