Олешківський район, Херсонська область

Шановні односельці !

У м. Київ за адресою Велика Кільцева, 110-А діє оптовий ринок сільськогосподарської продукції « Столичний » на підставі Закону України   « Про оптові ринки сільськогосподарської продукції ».

На сьогоднішній день головним завданням цього ринку є надання можливостей виробнику самостійно реалізовувати власну продукцію без залучення посередників.

З метою підтримки сільськогосподарського виробника Ринок « Столичний » надає знижки на торгові місця у разі підписання Вами договору співпраці.

Тож, якщо хтось має намір самостійно вивозити свою вирощену продукцію, з усіх питань, що виникнуть Ви можете проконсультуватись із менеджером по залученню торговців на майданчик для торгівлі з автомобіля :

Гушеватою Вікторією за телефоном: 096-777-48-26

Начальник відділу земельних відносин –

спеціаліст із земельних питань першої категорії

Великокопанівської сільської ради                                                                                             Комар О. В.