Формування професійної компетентності педагогів через інноваційну діяльність

Дата: 30.11.2017 16:20

2Фото без опису8 листопада на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ягідка» разом з  колективом Абрикосівського ДНЗ «Пурпурова квітка»  відбулася педагогічна рада колективно-творча діяльність   на тему «Формування професійної компетентності педагогів через інноваційну діяльність». Метою педагогічної ради було підвищення рівня професійної майстерності педагогів в опануванні сучасних освітніх технологій в умовах інноваційного освітнього простору та пропагування інновацій та досвіду інноваційної діяльності в педагогічній практиці. На засіданні педагогічної ради   мали змогу  переглянути презентацію «Інноваційна діяльність в ДНЗ», колективно-творчу  діяльність педагогів( робота в групах) та  заслухати підсумки тематичного контролю  «Ефективність організації інноваційної діяльності». Інноваційні педагогічні технології, вихователі дошкільнята, розглядають не тільки як налаштованість на сприйняття, продукування і застосування нового, а насамперед як відкритість. Вони забезпечують умови розвитку особистості, здійснення її права на індивідуальний творчий внесок, на особистісну ініціативу, на свободу саморозвитку.