Як зима з весною зустрічались - свято у дитячому садочку

Дата: 20.02.2017 16:30

Вже стало традицією проведення свята Стрітення 15 лютого 2017 року в Комунальному  закладі  «Дошкільному  навчальному  закладі  ясла  -  садок  «Ягідка»» Великокопанівської  сільської  ради. Музичний керівник Задніпряна  Людмила  Миколаївна  підготувала цікавий сценарій  «Як  зима  з  весною  зустрічались».

Ведуча свята  (Григор’єва  Р. О.) розповіла про те, як з давніх давен люди вірили  в  те, що на Стрітення обов’язково має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються  і хто переможе - той до кінця місяця і господарювати. Вихователі Григор’єва  К. Ю.  та  Острянська  А. В.., які виконували ролі зими та весни, зацікавили  дошкільнят разом  зі  своїми  помічниками  -  зимовими  місяцями (Сокольченко  Артем, Абисов  Мирослав.  та Краснопер  Тимофій) цікавим  сюжетом, а  саме: «Жила  собі  дівчинка, одного  зимового  ранку  її  зла  мачуха  відправила  до  лісу  шукати  проліски…,  її  підтримали  веселі  сніжиночки, виконуючи  «Таночок  чарівних  сніжинок» та  співаючи  веселу  пісеньку  про  чарівну  пору  року - Зиму (дівчатка  із  старшої  групи  «Грибочок» - Буганова  Надя, Ханоян  Аліна, Кірик  Іра  та  Гашок  Кіра). Чарівна  зима  за  допомогою  своєї  чарівної  палочки  створювала  казкову  атмосферу, промовляючи  слідуючі  слова:  «  Раз, два, три  чарівна  паличко  дива  твори…», сприяла  появі  веселих  сніговичків, ( Кульман  Коля, Лесконоженко  Артем), які  під  оплески  зацікавленої  дітвори  весело  танцювали  разом  із  Зимою. Дівчинка  Настуся звернулася  до  них  із  запитанням  про  те, чи  вони  бува  ніде  не  бачили  в  лісі   квіточок, які  мають  назву  «проліски», на  що  вона  отримала  відповідь: «Ні, не  зустрічали». Нашу  засмучену  дівчинку  невдалими  пошуками  квітки  підтримали  і  веселі  жовтенькі   кульбабки  своїм  цікавим  таночком( Михайлова  Ніка, Коротунова  Кароліна, Нікітіна  Мілана, Нікітіна  Настя, Шаболіна  Поля). Не  встигли  вони  закінчити  свій  таночок  та  розвеселити  дівчинку  Настусю, як  з’явилась  сердита  снігова  баба ( Слєсарєва  А. Л.),яка  пообіцяла  ще  все  навкруги  замести  холодними  снігами. І  раптом  несподівано  для  всіх  вона  заснула…Діти  старшої  групи  «Їжачок» вдало  скористались даною ситуацією,  поки   їй  снились  солодкі  сни, вони  встигли  заспівати  пісню «Ми  весняночку  співаєм…» і  пошукати  навкруги  весноньку, їм  це  вдалось. Защебетали  солов’ї  і  з’явилась  Весна, яка  почала  радісно  посміхатись  та  кружляти  разом  із  ніжними  і  схожими  на  сонечко  кульбабками. Спить  собі сердита  баба  снігова і  бачить  приємні  сни, а  дітки  середньої  групи  «Соняшник»  також  заспівали  пісню  про  весну  -  красну… Поспостерігала  Весна  за  нашими  дружніми  дошкільнятами, які  готові  прийти  на  допомогу  будь  -  кому  і  запропонувала  відібрати  тихенько  у  баби  снігової  її  улюблену  мітлу ( обов’язковий  її  атрибут, про  це  знають  усі  дітки) для  того, щоб  вона  не  змогла  допомогти  зимі  і  знову  не  намела снігу, бо  наші  діти  чекають  з  нетерпінням  на  прихід  весни.

Прийшов  час  Зимі  прощатися  з нашою  малечою, на  прощання  дошкільнята  ІІ  молодшої групи і  собі  заспівали  веселої  пісні  про  прихід  довгоочікуваної  весни, про  те, що  сонечко буде  теплішим, Наші  дітки  були  свідками  того, як  Зима  добровільно  віддала  свою  чарівну  паличку  Весні  і  звернулась  до  неї  з  одним  проханням  -  допомогти  нашій  гості  знайти  проліски,  щоб  її  мачуха  більше  ніколи  не  сварилась.  Не  хотіли  дітлахи  відпускати  від  себе  зимоньку , улюблену  пору  року, запропонували  їй  потанцювати  під  ритми  сучасної  мелодії( спочатку  по  одному, а  потім  створювали  крижинки, стаючи  в  пари після  зміни  музичного  супроводу. Була  ще  одна  не  менш  цікава  гра  з  зимою, яка  називається   …..      Не  хотілось  відпустити  зиму…І  знову  лунали  пісні  про  те, що  тут  і  там  видно  ще  сніжок, але  ж  з’явились  і  проталинки. Весело  було  нашим  дітям  під  час  проведення   розвивальної  гри  «Проталинки. І  ось  наша  розвага  майже  дійшла  кінця. Повсюди  почав  розставати  сніжок, з’явились  проталинки, а  на  проталинках  -  гарні, ніжні  квіточки  -  проліски, які  отримала  дівчинка  Настуся, не  було  меж  її  задоволенню  і  задоволенню  наших  дітей  від  того, що  вдалось  їй допомогти»»