Олешківський район, Херсонська область

Тиждень Олімпійських ігор

Олімпійські ігри пройшли в садочку Ягідка»

З 27.11. по 01.12.2017 року в комунальному  закладі  «Дошкільний навчальний заклад  ясла-садок «Ягідка» був проведений тиждень Олімпійських ігор.

Метою  тижня було формування   у  дітей  уявлень  про  Олімпійські ігри, сприяти  зміцненню  фізичного  та психічного  здоров’я  дітей, підвищенню рухової  активності.  Викликати  емоційне  -  позитивне  ставлення  до  гри, спортивних  розваг, змагань, до занять  з  фізичної  культури. Залучати  батьків  до  участі  в  спортивних  заходах. Виховувати  здорову  дитину  спільними  зусиллями  ДНЗ  та  сім’ї.

На початку  тижня було урочисте відкриття «З фізкультурою ми дружимо», де казковим героєм був  Здоров’ятко . Протягом тижня  проведено  спортивну  естафету  с  дітьми середньої та старшої групи під девізом «Сильні та спритні». У цікавій формі  пройшли спортивні розваги «Веселі старти разом з мамою і татом», у якій прийняли участь діти  середньої  групи «А» та старшої  групи «Б» вихователі: Григор’єва Р. О., Острянська А. В.,Григор’єва  К. Ю. (фото див. у розділі "Фотогалерея" Тиждень Олімпійських ігор")

Інструктор з фізичного виховання Ахмедова Аліна Шамілівна