Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Найстаршій жінці Великокопанівської ОТГ виповнюється 99 років

Сьогодні, 27 грудня 2017 року, жительку  села Великі Копані Щебет Меланію Наумівну з 99-річчям привітали квітами, тортом та грошовою допомогою, виділеною Великокопанівською сільською радою, представники сільської ради на чолі з сільським головою Великокопанівської сільської ради  Валентиною Костенко та представники Великокопанівського сільського Будинку культури - подружжя Плисюків.

         Меланія Наумівна перебуває ще в доброму гуморі, має ясну пам'ять, може повідати про все своє нелегке життя. Бабуся народилася після революції, бачила і голод, і війни, і розруху. Прибула з Ровенської області до нас в післявоєнні роки піднімати наше село.

         Шановна Меланіє Наумівно! Сердечно вітаємо Вас з 99-річчям! Доля вела Вас непростими стежками. Складаємо шану мудрості і силі духу, з якими Ви пережили всі випробування… Прийміть від нас сердечні і теплі слова вітання. Низький Вам уклін. Зичимо міцного здоров’я та Божого благословення. Бажаємо зустріти столітній ювілей у доброму настрої, поруч з дорогими і близькими Вам людьми.« повернутися до списку новин