Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Нові костюми для Абрикосівського СБК

Абрикосівський будинок культури одягнув нові костюми!

9 листопада вся Україна  відзначала день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Ми також вітаємо з минулим святом і бажаємо всім творчим людям натхнення та сил для нових звершень!

Для Абрикосівського будинку культури ця дата відзначилася одним гарним сюрпризом! Великокопанівською сільською радою було виділено кошти для придбання нових костюмів. Для учасників хору були придбані 9 гарних українських вишиванок. Також чотири вишитих сукні та дві нові плахти. Колектив жіночого вокального ансамблю «Зіронька» та учасники художньої самодіяльності дуже задоволені обновками! Тепер вони виглядають як справжні зіроньки в новеньких костюмах.

Ми безмежно вдячні Великокопанівській сільській раді за виділені кошти! Ваша підтримка свідчить про небайдужість до розвитку культури в селищі Абрикосівка! Дякуємо Вам за ваше розуміння та бажаємо процвітання! Нехай наша громада успішно розвивається! А ми, працівники культури, в свою чергу намагатимемось приносити людям радість!« повернутися до списку новин