НАРАДА СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З КЕРІВНИКАМИ ОСВІТИ

Дата: 16.02.2017 16:38

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

14 лютого сільським головою було проведено нараду з директорами шкіл та завідуючими дитячих садочків з питання переходу освіти з 1 березня в підпорядкування сільської ради. Було обговорено ряд питань: перевід працівників з районного відділу освіти до сільської ради; реєстрація учасників ЗНО; переоформлення установчих документів установ; харчування дітей в школах; оздоровча компанія.