концерт присвячений Дню вчителя

Дата: 02.10.2017 16:40

Для Вас, учителю, осінні квіти

28 вересня 2017 року у Великокопанівському СБК відбувся тематичний вечір «Для Вас, учителю, осінні квіти» з нагоди Дня вчителя.

На захід було запрошено педагогів, які разом зі своїми випускниками цього року святкують ювілейні дати закінчення школи.

Будинок культури підготував музичні привітання, концертну програму і розповіді про таку романтичну і таку нелегку вчительську долю кожного із запрошених.

Поздоровити своїх наставників прийшли учні різних років випуску, а також батьки. Вони приготували щирі, теплі слова привітань і подарували своїм вчителям яскраві осінні квіти. А ще слова подяки прозвучали від сільського голови Валентини Дмитрівни Костенко, яка від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу привітала зі святом всіх присутніх і подарувала квіти.