Ми веселі козаки – і дівчатка, й хлопчаки

Дата: 18.10.2017 16:48

13 жовтня 2017 року Великокопанівський сільський Будинок культури з нагоди відзначення Дня українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці провів конкурсно-розважальну програму для учнів 5-х класів Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Ми веселі козаки – і дівчатка й хлопчаки».

Особливо цікаві завдання чекали на дітей під час конкурсів. Хлопчикам та дівчатам були запропоновані козацькі розваги, які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.

Діти танцювали гопак, відповідали на питання вікторини, змагалися на спритність у естафеті з перешкодами.

А найбільше свято сподобалося старшині – Головному судді та Головному писарю – вельмишановному журі. Їм було вручено ВІРЧІ ГРАМОТИ і право оголосити результати проведеної гри.

Свято пройшло у товариській, дружній атмосфері. Було цікаво, весело і захоплююче.